NABÍZÍME DVA TYPY TRIKA PROATOPIC:

                                                                               

 

 

Na základě životních zkušeností s atopickým ekzémem jsem si navrhl komplet, který mě chránil před nepříjemným rozškrábáním pokožky při záchvatech svědění. Rukavice jsem si v noci vysvlékal i bez mého vědomí, efekt ochrany žádný. Spojil jsem k rukavicím triko s dlouhým rukávem napevno. Najít vhodný materiál bylo nejtěžší. Zvolil jsem 100 % bio bavlnu. Bavlna je opravdu příjemná na tělo i na to v hodně špatném stavu, odolnost materiálu, vyvářka na 95 stupňů, švy jsou pevné a vedeny z vnější strany kompletu. Komplet jsem na sobě testoval skoro rok, než jsem se rozhodl PROATOPIC představit, největší kapacitě v oboru dermatologie z Vinohradské nemocnice, panu profesoru Petrovi Arenbergerovi, který mne přesvědčil nabídnout toto jedinečné řešení Vám. Těm kdo víte, o čem hovořím.                   

Rád říkám: Tuto nemoc bych nepřál ani nepříteli, kdo nezažil, neví. Ale i v tomto případě, všechno zlé je k něčemu dobré.

                                                                                                            Držím všem palce a přeji hlavně zdraví

                                                                                                                                                                          Jakub DohnalNaší hlavní myšlenkou je vyrábět Komplet PROATOPIC z co nejpříjemnějšího přírodního materiálu, zvolili jsme 100% BIO bavlnu bez jakékoliv chemie. Výroba kompletu PROATOPIC probíhala v České republice a to konkrétně v Karlových Varech. 

Komplet PROATOPIC byl úspěšně atestován Státním zdravotnickým ústavem v Praze. Atestace na bezpečnost výrobku, složení materiálu, atest na citlivou pokožku pro děti do tří let. Všechny aspekty komplet PROATOPIC splnil bez dalších úprav. Dle zákonem stanovených norem ČSN EN ISO3071 a ČSN EN ISO14184.

 

 
                                                 NABÍZÍME DVA TYPY TRIKA PROATOPIC: